KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075457
nr 1507 5457
Kurt Björkegren (f. 1929), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 52x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:54:45
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr